Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Urząd miasta w Tychach
 


UWAGA
W związku ze zmianą systemu do prowadzenia zasobu geodezyjnego informujemy, że w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do funkcjonalności związanych ze zgłaszaniem prac i przekazywaniem materiałów do zasobu. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Witamy na stronie GeoOśrodka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu GeoOśrodek, mamy nadzieję, że choć po części ułatwi  i umili Państwu pracę,  oraz zaoszczędzi chwile cennego czasu. Zapraszam do obejrzenia demonstracji rejestracji zgłoszeń, zapoznania się z kreatorem dodawania zgłoszeń, skorzystania z wygody jaką daje przeglądarka mapowa. Z pełnej funkcjonalności będą mogli Państwo skorzystać po podpisaniu umowy z Urzędem Miasta, wniosek do pobrania znajduje się tutaj. Wówczas będzie możliwość wysłania zgłoszenia, nie wychodząc z domu, poprzez portal, oraz otrzymywania e-maili o stanie operatu. Zostaną Państwo powiadomieni o przyjęciu, bądź odrzuceniu zgłoszenia, o przygotowanych materiałach, o stanie kontroli itd. Te informacje będą także widoczne po zalogowaniu się na swoje konto. Na chwilę obecną również można pobierać formularze: zamówienie mapy, zamówienie karty studni, wkrótce również zamówienia reperów, a także przeglądać mapę Tychów.

Aktualności

Przejście na układ wysokościowy PL-EVRF2007-NH (Amsterdam)W dniach od 07.12.2019r. do 08.12.2019r. na obszarze miasta Tychy we wszystkich bazach nastąpi proces dostosowania rzędnych wysokościowych do układu PL-EVRF2007-NH (Amsterdam). Uprzejmie prosimy Jednostki Wykonawstwa Geodezyjnego składające ...5 grudnia 2019więcejRysowanie na mapie w GeoośrodkuW związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi działania narzędzia rysowania w aplikacji mapowej informujemy, iż na obecną chwilę nie jest ono już wspierane w najnowszych wersjach przeglądarek (Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome). Dlatego do ...30 maja 2016więcejPlanowana przerwa technicznaUprzejmie informujemy, że w dniu 24 września 2015r., w godzinach 11:00 - 15:00 GeoOśrodek będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.23 września 2015więcejPrzerwa w działaniu portaluInformujemy, iż w związku z modernizacją oprogramowania w dniu 24 listopada 2014 roku serwis będzie nieczynny, za wszelkie wynikłe z tego powodu utrudnienia przepraszamy9 października 2015więcejGeoośrodek w nowej odsłonieGeoośrodek po rozbudowie wzbogacił się o nowe funkcjonalność:
- nowy rozbudowany formularz zgłoszeń
- elektroniczna paczka dająca możliwość pobieranie materiałów zgłoszonych prac za pomocą portalu
- możliwość aneksowanie ...
9 października 2015więcej[starsze][aktualne]