Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Urząd miasta w Tychach
 


UWAGA
W związku ze zmianą systemu do prowadzenia zasobu geodezyjnego informujemy, że w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do funkcjonalności związanych ze zgłaszaniem prac i przekazywaniem materiałów do zasobu. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Witamy na stronie GeoOśrodka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu GeoOśrodek, mamy nadzieję, że choć po części ułatwi  i umili Państwu pracę,  oraz zaoszczędzi chwile cennego czasu. Zapraszam do obejrzenia demonstracji rejestracji zgłoszeń, zapoznania się z kreatorem dodawania zgłoszeń, skorzystania z wygody jaką daje przeglądarka mapowa. Z pełnej funkcjonalności będą mogli Państwo skorzystać po podpisaniu umowy z Urzędem Miasta, wniosek do pobrania znajduje się tutaj. Wówczas będzie możliwość wysłania zgłoszenia, nie wychodząc z domu, poprzez portal, oraz otrzymywania e-maili o stanie operatu. Zostaną Państwo powiadomieni o przyjęciu, bądź odrzuceniu zgłoszenia, o przygotowanych materiałach, o stanie kontroli itd. Te informacje będą także widoczne po zalogowaniu się na swoje konto. Na chwilę obecną również można pobierać formularze: zamówienie mapy, zamówienie karty studni, wkrótce również zamówienia reperów, a także przeglądać mapę Tychów.

Aktualności

Przebudowa strony głównej portaluStrona główna została rozbudowana o system aktualności („newsów”) powiązany z systemem powiadamiania mailowego dla zarejestrowanych użytkowników. Zmodyfikowano menu oraz dostosowano układ i zawartość poszczególnych jego elementów do potrzeb różnych ...9 października 2015więcej[nowsze][aktualne]