Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Urząd miasta w Tychach
 


UWAGA
W związku ze zmianą systemu do prowadzenia zasobu geodezyjnego informujemy, że w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do funkcjonalności związanych ze zgłaszaniem prac i przekazywaniem materiałów do zasobu. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Witamy na stronie GeoOśrodka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu GeoOśrodek, mamy nadzieję, że choć po części ułatwi  i umili Państwu pracę,  oraz zaoszczędzi chwile cennego czasu. Zapraszam do obejrzenia demonstracji rejestracji zgłoszeń, zapoznania się z kreatorem dodawania zgłoszeń, skorzystania z wygody jaką daje przeglądarka mapowa. Z pełnej funkcjonalności będą mogli Państwo skorzystać po podpisaniu umowy z Urzędem Miasta, wniosek do pobrania znajduje się tutaj. Wówczas będzie możliwość wysłania zgłoszenia, nie wychodząc z domu, poprzez portal, oraz otrzymywania e-maili o stanie operatu. Zostaną Państwo powiadomieni o przyjęciu, bądź odrzuceniu zgłoszenia, o przygotowanych materiałach, o stanie kontroli itd. Te informacje będą także widoczne po zalogowaniu się na swoje konto. Na chwilę obecną również można pobierać formularze: zamówienie mapy, zamówienie karty studni, wkrótce również zamówienia reperów, a także przeglądać mapę Tychów.

Aktualności

Wykaz Zmian Danych Ewidencyjnych dotyczących budynkuW zakładce "Do pobrania" dodano Wykaz Zmian Danych Ewidencyjnych dla budynków22 kwietnia 2016więcejCharakterystyka obiektów GESUTW zakładce "Do pobrania" dodano Kartę charakterystyki obiektów GESUT wraz ze szczegółową legendą21 marca 2016więcejNOWOŚĆ! Rozszerzona obsługa zgłoszeń prac geodezyjnychDostępna jest rozszerzona funkcjonalność Geo-Ośrodka w zakresie obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych. Nowe funkcje portalu obejmują: możliwość uzgodnienia materiałów do zgłoszenia (pobranie podglądu plików do uzgodnienia), pobranie uzgodnionych ...5 grudnia 2019więcejOpłaty geodezyjne - numer konta bankowegoOpłatę za zgłoszoną robotę geodezyjną proszę dokonywać na podstawie dokumentu obliczenia opłaty ,który będzie widoczny na państwa koncie w portalu GeoOśrodek na konto:
Gmina Tychy
Aleja Niepodległości 49, 43-100 Tychy
Rachunek: 92 ...
2 grudnia 2019więcej[nowsze][archiwalne]