Skip Navigation LinksSkip Navigation Links
 
 
Zapomniałem hasło
GeoOśrodek :: Urząd miasta w Tychach
 


UWAGA
W związku ze zmianą systemu do prowadzenia zasobu geodezyjnego informujemy, że w styczniu mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do funkcjonalności związanych ze zgłaszaniem prac i przekazywaniem materiałów do zasobu. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Witamy na stronie GeoOśrodka

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu GeoOśrodek, mamy nadzieję, że choć po części ułatwi  i umili Państwu pracę,  oraz zaoszczędzi chwile cennego czasu. Zapraszam do obejrzenia demonstracji rejestracji zgłoszeń, zapoznania się z kreatorem dodawania zgłoszeń, skorzystania z wygody jaką daje przeglądarka mapowa. Z pełnej funkcjonalności będą mogli Państwo skorzystać po podpisaniu umowy z Urzędem Miasta, wniosek do pobrania znajduje się tutaj. Wówczas będzie możliwość wysłania zgłoszenia, nie wychodząc z domu, poprzez portal, oraz otrzymywania e-maili o stanie operatu. Zostaną Państwo powiadomieni o przyjęciu, bądź odrzuceniu zgłoszenia, o przygotowanych materiałach, o stanie kontroli itd. Te informacje będą także widoczne po zalogowaniu się na swoje konto. Na chwilę obecną również można pobierać formularze: zamówienie mapy, zamówienie karty studni, wkrótce również zamówienia reperów, a także przeglądać mapę Tychów.

Aktualności

Wytyczne do przesyłania operatu technicznego dla prac zgłoszonych po 30.07.2020r. Dodatkowe wytyczne dla przesyłania operatu w jednym pliku (Elektroniczny operat techniczny - eot)16 października 2020więcejW związku z zagrożeniem COVID-19Wydział Geodezji informuje, że zgłoszenia robót geodezyjnych będą przyjmowane tylko drogą elektroniczną przez Geoośrodek w Tychach. Dane wynikowe (operat) do w/w zgłoszeń należy wysyłać w postaci elektronicznej za pomocą paczki zwrotnej. Osoby, ...16 października 2020więcejNowy układ wysokościowyPo zakończonym pozytywnie procesem dostosowania rzędnych wysokościowych w bazach BDOT500 i GESUT, uprzejmie informuję, że od dnia 12.12.2019r. na terenie miasta Tychy obowiązuje nowy układ wysokościowy: PL-EVRF2007-NH (Amsterdam).11 grudnia 2019więcejNOWA FUNKCJONALNOŚĆ - Paczka zwrotna - Przesłanie dokumentów do Ośrodka W tym miejscu wykonawca geodezyjny może przesyłać w formie plików dokumenty operatu technicznego do PODGiK w Tychach. Operaty prawne należy składać w wersji papierowej (protokoły, szkice katastralne, zawiadomienia i zwrotne potwierdzenia odbioru). ...5 grudnia 2019więcejInformacja o przetwarzaniu danych osobowychDowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta oraz jakie masz związane z tym prawa. Klauzula informacyjna na podstawie art. 13 RODO:24 maja 2018więcej[starsze][archiwalne]